[Hlavní stránka]-[Místopis]-[Setkání]-[Alba]-[Video]-[Info]-[Foto]


INFORMACE

Dostupnost dat na DVD

Pokud by jste si chtěli vytáhnout jen některá alba, stačí si otevřít strukturu DVD a najít si příslušný adresář s názvem "Alba" (v prohlížeči lze kliknout na ikonu vpravo od popisky k albu na stránce Alba).
Pozor, aby bylo fotoalbum plně funkční, je nutné zkopírovat (nebo rozbalit ze ZIP souboru) celou strukturu souborů v příslušném adresáři. Prohlížení alba se pak spouští poklepáním na soubor "index.html"
Jednotlivé fotografie ze všech alb je možné stáhnout přímo z alba při prohlížení - sledujte nápovědu.

Vybrané fotografie najdete na stránce Foto, fyzicky jsou pak na DVD umístněny v adresáři "Foto"

Videa jsou dostupná na stránce"Video", opět na DVD je najdete v adresáři "Videa". Videa jsou ve formátu MOV, AVI a MP4. Tyto formáty lze přehrát na běžném SW přehrávači. V případě nutnosti je na DVD v adresáři "SW" připraven oblíbený přehrávač videa i audia Media Player Classic 6.4.9 . Přehrávač není nutné instalovat.

Oprava tisku

Při tisku letáčku k setkání Bystřanů se do výroby vložily některé nepřesnosti, které se tímto pokoušíme napravit:

"Setkání obcí Bystré 2012" - zde jsme zkrátili zcela správný nadpis setkání, který by mohl například znít "Setkání obcí, v jejichž názvu nebo v názvu místní části obce se vyskytuje slovo Bystré". Toto je však velmi dlouhé a tak jsme to celé zjednodušili.

"Osada Bystré - Janovice" - zde se vloudilo nesprávné označení obce. Úplně správně - obec je Janovice a Bystré je místní část obce Janovic.

"Setkání obcí Bystré" - podobně se nám nepodařilo správně nazvat naše přátele z obce Stárkov, místní část Bystré. Stejně jako v případě "našeho Bystrého", které je místní části větší obce Janovice.

Za nepřesnosti se omlouváme.

Příloha DVD

Ke každému DVD je přiložen dokument, řešící problematiku minimální konfigurace PC a autorských práv.
Dokument je dostupný též zde.

Zdroj dat a informací: